|
 
|
HAKKIMIZDA
|
|
|
|
 
.
.
.

1969 yılında kurulan Hitaş, Biyolojik - Endüstriyel Mikroskoplar ve Oftalmik cihazların satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

1975 senesinde Nikon mikroskopların ve Nikon Oftalmik chazların Türkiye temsilcisi olan Hitaş Ltd. Şti. 2007 yılına kadar 30 seneyi aşkın bir süre Biyolojik Mikroskoplar – Endüstriyel Mikroskoplar ve Oftalmik cihazlar konusunda Nikon firmasını başarıyla temsil etmiştir.

2001 yılında Huvitz firmasının Oftalmik cihazlarının Türkiye temsilcisi olan Hitaş,  oftalmik ve optik cihazlar konusunda da Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almıştır.

Huvitz firması 2012 yılında oftalmik ve optik cihazlar konusunda dünyaca elde ettiği başarıya ilave olarak Mikroskop alanında üretime başlamıştır. Huvitz’in Endüstriyel (Malzeme ve Materyal Araştırma) Mikroskoplarının Türkiye temsilciğini de üstelenen firmamız, Huvitz’in Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirirken mümessili olduğu markalar arasına,  Ameliyat mikroskopları, Laboratuar ve Öğrenci mikroskopları konusunda önemli üreticilerden biri olan Labomed firmasını, yine Oftalmik ve Optik cihazlar konusunda Medizs firmasını ve son olarak Dürbünler ve Teleskoplar konusunda Vixen firmasını ekleyerek büyümesine devam etti. Bugün sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan Hitas, Biyolojik – Endüstriyel ve Ameliyat (Operasyon) mikroskoplar, Oftalmik cihazlar, Dürbünler ve Nano Teknoloji cihazlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Hitaş, Ankara merkez ofis ve İstanbul satış ofisi, tecrübeli teknik servisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.


2013 © Hitaş. Tüm Hakları Saklıdır.